A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Innarch - Kush jemi ne

Kush jemi ne?

Na i kemi krejt çka ju vyen, ato çka s’i kemi as juve send s’ju duhen.

  

Ne jemi zyre projektuese e Arkitekturës ku
idetë inovative dhe utopike i shndërojmë në formë dhe funksion.
Ofrojmë shërbime në fushën e projektimit dhe menagjimin e ndërtimit.

Puna jonë bazohet në hulumtim/analizë, koncept dhe funksionalitet.
Ne jemi të vendosur të mbrojmë interesin e klientit ndonjëherë edhe nga vetë klienti.
Në mënyrë që projekti të jetë ideal klienti duhet të na besojë plotësisht.